Technologie Salomon Custom Shell

Navrženo Vaší nohou

Během pouhých 20 minut je tak možné ušít botu na míru.

Toto přizpůsobení skeletu tvaru nohy umožňuje materiál KaproleneTM, který je umístěn v problematických partiích po stranách boty. Lyžaři, kteří mají v této části širší nohu, nebo nějaký kůstní výrůstek,si nemusí kupovat širší botu na úkor přesného přenosu sil z nohy na lyži.

Celý proces lze rozdělit na 3 kroky - nahřátí skeletu v speciální peci. Druhým krokem je samotné tvarování skeletu, kdy se zákazník spolu s vnitřní botičkou a lyžařskou ponožkou obuje a boční části skeletu se samy vytvarují podle jeho nohy. Třetím krokem je ochlazení. Po ochlazení si materiál KaproleneTM na rozdíl od klasického plastu uchovává podobu získanou při tvarování. Pomocí technologie Custom Shell je možné rozšířit skelet až o 8 mm pouhým tlakem nohy. Hlavními přednostmi technologie Custom Shell jsou rychlost - 20 min. tvarování.

Salomon Custom Shell
PRAGUE SPORT Montana Praha

Kontakt


Kříženeckého nám 990
152 00 Praha 5 – Barrandov
+420 222 741 430
+420 739 220 991
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odkazy


PŘES LÉTO MÁME OTEVŘENO!

Zimní sezóna je sice dávno minulostí a my Vám děkujeme za využívání našich služeb, ALE MY ZIMNÍ SEZÓNU NEKONČÍME!

Naše otevírací doba v létě 2022:

Pondělí až pátek otevřeno 10.00 – 18.00 hod.
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Budeme tady pro Vás v tomto čase až do září.

Ať už svůj volný čas trávíte jízdou na kole, chodíte po horách, nebo běháte pro zdraví, máme pro Vás připraveny novinky od značek: ON, MALOJA, PEAK PERFORMANCE, POC, MARTINI, OAKLEY. Nezapomeňte, že po celou letní sezónu můžete také využívat naší služby bootfittingu.

Těšíme se na Vás
Váš Prague sport Montana