Lyžařské boty na míru – Black project

Boty, které vám padnou jak ulité, a to doslova

Bota je projektována k celkové úpravě jenom na vaše nohy, aby nejlépe vyhovovala vašim nejnáročnějším požadavkům na komfort, přesnost a výkon.

Lyžařské boty, ve kterých se snoubí na míru tvarované vložky CUSTOM, vypěněné PU vnitřní botičky TRANSFOAM FLEX a upravený skelet dle vašich potřeb.

Úprava začíná vytvarováním vložky, čímž noha získá ideální pozici ve skeletu a chodidlo se opře o celou plochu. Dalším krokem k maximálnímu přizpůsobení je PU vypěnění vnitřní botičky, které zaručí dokonalé obepnutí vašich kotníků a fixaci paty. Třetí a finální částí doladění obuvi je úprava skeletu co do tvrdosti flexe, nastavení komínu nebo dalších individuálních nastavení.

PRAGUE SPORT Montana Praha

Kontakt


Kříženeckého nám 990
152 00 Praha 5 – Barrandov
+420 222 741 430
+420 739 220 991
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odkazy


Vážení a milí,

zimní sezóna je pomalu u konce a my Vám chceme tímto poděkovat za to, že jste po celou její dobu využívali všechny naše služby.

Zimní sezónou v tomto roce nekončíme!

Naše otevírací doba na Velikonoce:

pátek 15.4. otevřeno 10.00 – 20.00 hod.
sobota 16.4. zavřeno
neděle 17.4. zavřeno
pondělí 18.4. zavřeno

Od úterý 19.4.2022 máme otevřeno od 10:00 do 18:00 hodin, a to sice od pondělí do pátku. Budeme tady pro Vás v tomto čase až do září.

Ať už svůj volný čas trávíte jízdou na kole, chodíte po horách, nebo běháte pro zdraví, máme pro Vás připraveny novinky od značek: ON, MALOJA, PEAK PERFORMANCE, POC, MARTINI, OAKLEY. Nezapomeňte, že po celou letní sezónu můžete také využívat naší služby bootfittingu.

Těšíme se na Vás
Váš Prague sport Montana